top2011

avatar Ten blog rowerowy prowadzi Jacek ze stolicy Wielkopolski
Info o mnie.

- przejechane: 190375.23 km
- w tym teren: 68945.10 km
- teren procentowo: 36.22 %
- v średnia: 22.53 km/h
- łączny czas: 350d 04h 57m
- najdłuższy trip: 329.90 km
- max prędkość: 83.56 km/h
- max wysokość: 2845 m

baton rowerowy bikestats.pl

Wyprawy z sakwami

polska
logo-paris
logo-alpy
TN-IMG-2156 TN-IMG-2156 tn-IMG-6357

Zrowerowane gminy



Archiwum 2025 button stats bikestats.pl 2024 button stats bikestats.pl 2023 button stats bikestats.pl 2022 button stats bikestats.pl 2021 button stats bikestats.pl 2020 button stats bikestats.pl 2019 button stats bikestats.pl 2018 button stats bikestats.pl 2017 button stats bikestats.pl 2016 button stats bikestats.pl 2015 button stats bikestats.pl 2014 button stats bikestats.pl 2013 button stats bikestats.pl 2012 button stats bikestats.pl 2011 button stats bikestats.pl 2010 button stats bikestats.pl 2009 button stats bikestats.pl 2008 button stats bikestats.pl

  • dystans : 12.26 km
  • teren : 8.00 km
  • czas : 00:38 h
  • v średnia : 19.36 km/h
  • podjazdy : 150 m
  • rower : Scott Scale 740
  • Rozgrzewka przedstartowa

    Niedziela, 28 maja 2017 • dodano: 28.05.2017 | Komentarze 0


    Z micorem. Początkowe i końcowe kilometry trasy maratonu.




  • dystans : 50.10 km
  • teren : 30.00 km
  • czas : 02:03 h
  • v średnia : 24.44 km/h
  • v max : 38.10 km/h
  • podjazdy : 220 m
  • rower : Scott Scale 740
  • Sobotnie dwie godzinki

    Sobota, 27 maja 2017 • dodano: 27.05.2017 | Komentarze 0


    Start o 13:40. Spokojne kręcenie przez północne rewiry mtb.



    Kategoria do 50 km


  • dystans : 40.48 km
  • czas : 01:17 h
  • v średnia : 31.54 km/h
  • v max : 44.54 km/h
  • podjazdy : 140 m
  • rower : Canyon Endurace
  • Przedwieczorny trening

    Czwartek, 25 maja 2017 • dodano: 25.05.2017 | Komentarze 4


    Start o 18:50. Standardowa pęta przez WPN.

    - time 45:38 min, avs 32.74 km/h, max moc 315 W





  • dystans : 42.48 km
  • teren : 34.00 km
  • czas : 01:43 h
  • v średnia : 24.75 km/h
  • v max : 41.16 km/h
  • hr max : 160 bpm, 89%
  • hr avg : 134 bpm, 75%
  • podjazdy : 241 m
  • rower : Scott Scale 740
  • Późnopopołudniowy trening

    Wtorek, 23 maja 2017 • dodano: 23.05.2017 | Komentarze 0


    Start o 17:55. Terenowa Runda Drogbasa by JPbike + okr. Rusałki.
    Trzeba jeździć bo ścieżki do pure mtb zaczynają zarastać ...
    Znów będę musiał fragmencik rundy modyfikować - przez wycinkę.

    - time 52:46 min, avs 25.30 km/h, hr avg 145 bpm, hr max 160 bpm





  • dystans : 61.21 km
  • czas : 01:59 h
  • v średnia : 30.86 km/h
  • v max : 41.44 km/h
  • podjazdy : 109 m
  • rower : Canyon Endurace
  • Późnopopołudniowy tlenik

    Poniedziałek, 22 maja 2017 • dodano: 22.05.2017 | Komentarze 2


    Start o 17:32. Zachodnie rewiry i wokół WPN.
    Niemal idealna pogoda na rower i znikomy wiaterek - 100% przyjemności :)

    Jest fajnie :)
    Jest fajnie :) © JPbike



    Kategoria do 100 km, szoska


  • dystans : 21.75 km
  • teren : 21.75 km
  • czas : 01:18 h
  • v średnia : 16.73 km/h
  • v max : 36.35 km/h
  • hr max : 172 bpm, 96%
  • hr avg : 159 bpm, 89%
  • podjazdy : 456 m
  • rower : Scott Scale 740
  • XC Pniewy - Księże Góry

    Niedziela, 21 maja 2017 • dodano: 21.05.2017 | Komentarze 4


    Mistrzostwa Wielkopolski w kolarstwie górskim - od czasu gdy jeżdżę z pasją XC, to dla mnie punkt obowiązkowy i to niezależnie od posiadanej formy :)

    Ten sezon jeśli chodzi o kalendarz XC, wypada niestety słabiutko - tylko jedna taka impreza, w kultowej już miejscówce - w Księżych Górach, w Pniewach.

    W czwartek poprzedzający ów ścig dopadł mnie nieznaczny ból gardła i gorsze samopoczucie, co oczywiście spowodowało przerwę w zaplanowanych treningach i wielką niewiadomą jeśli chodzi o dyspozycję startową w dniu wyścigu. A ambicje miałem duże, zwłaszcza że rok temu wywalczyłem tytuł wicemistrzowski ... :)

    Z mojego teamu to przyszło mi samemu, ale godnie reprezentować barwy Unit Martombike Team. Rozgrzewka, powitania i pogaduszki ze znajomymi, przyglądanie się potencjalnym rywalom w mojej kategorii (są mocarze i będzie ciężko o wynik), ustawianie na starcie (bez wyczytywania nazwisk) i można ruszać. Do pokonania mamy 5 okrążeń na wymagających siły, skupienia i techniki rundach po 4 km, co daje ponad godzinną jazdę na 100-110%.

    Start z drugiej części stawki Mastersów i Juniorów Młodszych nie wyszedł mi. Nie czułem ani świeżości w łydach, ani będąc w pełni rozgrzanym, w efekcie w pierwszą techniczną sekcję wjeżdżam grubo poniżej oczekiwań, co chwila ktoś zwalnia i blokuje mnie. Mi też idzie ciężko wejście na właściwe obroty. Dopiero na drugiej połowie 1 okrążenia udaje mi się wyprzedzić grupkę tych co mnie spowalniali i po tym powoli łapię swój rytm (nadal poniżej oczekiwań). Na 2 okrążeniu, na piaszczystym zjeździe popełniam jedyny błąd - skutkujący potknięciem się i trzech rywali mnie wtedy załatwia (w tym Arek z Bydzi). Okrążenia 3,4 i 5 przebiegły następująco - złapałem swój rytm (wciąż gorszy od oczekiwanego), wyprzedziłem stopniowo i na ciężkich podjazdach kolejno 1, 2, 3, 4 i 5-go rywala i tak dojechałem do mety będąc średnio zadowolonym z przebiegu wyścigu. Napęd 1x10 spisał się znakomicie - niemal wszystkie zakresy w kasecie 11-40 były w użyciu na takich wymagających rundach XC.

    16/38 - open Masters + Juniorzy Młodsi
    5/8 - Masters II

    Strata do zwycięzcy open (Grzegorz Maleszka) - 10:40 min, do Masters II (Darek Drelak) - 7:53 min
    Wynik open spoczko, a w kategorii oczywiście poniżej oczekiwań.
    Pucharku nie ma, dekorowali trzech najlepszych pięknymi korbami, takimi na oko "odlanymi z brązu" ...

    Fotki autorstwa świetnego kolegi - Macieja :)
    Start z tyłów nie jest fajny. Tu to ustawiam coś w liczniku
    Start z tyłów nie jest fajny. Tu to ustawiam coś w liczniku © JPbike

    No tak, trzeba cisnąć na maxa :) Stylówa teamowa pasuje, chyba rękawiczki zmienię na czerwone :)
    No tak, trzeba cisnąć na maxa :) Stylówa teamowa pasuje, chyba rękawiczki zmienię na czerwone :) © JPbike

    Fakt, czyli Pniewy, Pasja, Wyzwanie i JPbike :)
    Fakt, czyli Pniewy, Pasja, Wyzwanie i JPbike :) © JPbike

    Technikę na
    Technikę na "beczkach" mam znakomitą że omal nie zmieściłem się w kadrze :) © JPbike





  • dystans : 10.79 km
  • teren : 6.00 km
  • czas : 00:40 h
  • v średnia : 16.18 km/h
  • podjazdy : 128 m
  • rower : Scott Scale 740
  • Rozgrzewka przedstartowa

    Niedziela, 21 maja 2017 • dodano: 21.05.2017 | Komentarze 0


    Start na godzinę przed wyścigiem.
    Po asfalciku tam i z powrotem, na deser jedno kółko XC.


    Kategoria do 50 km


  • dystans : 32.82 km
  • teren : 18.00 km
  • czas : 01:20 h
  • v średnia : 24.62 km/h
  • podjazdy : 117 m
  • rower : Scott Scale 740
  • Luźne kręcenie

    Sobota, 20 maja 2017 • dodano: 20.05.2017 | Komentarze 2


    ... przed jutrzejszymi MW XC w Pniewach.
    Lasek Marceliński, Rusałka, Strzeszynek i powrót.

    Kategoria do 50 km


  • dystans : 50.45 km
  • czas : 01:45 h
  • v średnia : 28.83 km/h
  • v max : 40.77 km/h
  • podjazdy : 133 m
  • rower : Canyon Endurace
  • Przedwieczorny tlenik

    Środa, 17 maja 2017 • dodano: 17.05.2017 | Komentarze 0


    Start o 17:39. Pętla wokół Warty + ulubione odbicie przez Babki.
    Na odcinku Sasinowo - Wiórek mijałem 3 peletoniki ze Zgrupki Luboń.
    Dziś samopoczucie średnie. Jutro na Tor Poznań nie jadę, wolę MTB.



    Kategoria do 50 km, szoska


  • dystans : 55.47 km
  • teren : 30.00 km
  • czas : 02:17 h
  • v średnia : 24.29 km/h
  • v max : 37.87 km/h
  • hr max : 171 bpm, 96%
  • hr avg : 130 bpm, 73%
  • podjazdy : 410 m
  • rower : Scott Scale 740
  • Troszke przepałki XC w WPN

    Wtorek, 16 maja 2017 • dodano: 16.05.2017 | Komentarze 0


    Start o 17:39. Dojazd do WPN przez Luboń i ul. Podgórną w Łęczycy. Następnie mix ścieżkowo-szlakowy w stronę Osowej Góry, a tam 3x podjazdy kolejno Pożegowska, Wiejska i Spacerowa (na ostatniej ścigałem się z trzema szosonami, na szczycie padł remis), przy tym za każdym razem zjeżdżałem w sumie czterokrotnie trasą DH (nie powiem, ale miałem frajdy z techniki :)). Powrót częściowo nadwraciańskim. Spoko trening, na końcówce był niedosyt, pewnie jutro też coś pokręcę :)




    Kategoria do 100 km